Eerste Beheerder Communications
Vacature kenmerken
Standplaats Huis ter Heide (Ut) Contractduur Tijdelijke aanstelling met zicht op vast dienstverband. Uren per week - 38 Maandsalaris €3,838.00 - €5,519.00 Salarisniveau Burgerschaal IBBAD 09 - Burgerschaal IBBAD 09 Niveau HBO Bachelor Vakgebied ICT Vacaturenummer 73584 Dienstverband Tijdelijke aanstelling met zicht op vaste aanstelling Functiegroep Burger
Functieomschrijving
Word Eerste Beheerder bij Defensie en werk met gerubriceerde systemen!
In het team Communications (COMM) werk je met gerubriceerde systemen en applicaties die door Defensie en andere overheden gebruikt worden. De hoofdtaak van COMM is het beschikbaar houden van de IT middelen. Dat betekent dat COMM 24 uur per dag, 7 dagen in de week bereikbaar is. Want zonder jou kunnen je collega's hun werk niet uitvoeren.
Als je kiest voor een baan bij Defensie, dan kies je voor maatschappelijk relevant werk. Je draagt echt iets bij aan een veilig Nederland.
Naast ongeveer 53 duizend beroepsmilitairen en reservisten werken er ook nog ruim 27 duizend burgers bij Defensie. Wil jij in je eigen vakgebied als burger bijdragen aan een professionele defensieorganisatie en daarmee aan vrede en veiligheid in binnen- en buitenland?
Wat ga je doen?
Als Eerste Beheerder ICT bij Communications ben jij het eerste aanspreekpunt voor je collega's in de afhandeling van incidenten en wijzigingen en hun ontwikkeling.
Je bent verantwoordelijk voor het beschikbaar houden van onze IT omgeving. Je zorgt voor de afhandeling van incidenten en vragen voor ondersteuning van onze gebruikers. Je prioriteert, analyseert en diagnosticeert de incidenten en zorgt voor een passende oplossing. Voor de Senior Beheerders in het team fungeer jij als vraagbaak en collega van wie ze kunnen leren.
Bovendien draag je mede zorg voor het ononderbroken functioneren en de veiligheid van de systemen en applicaties, met een scherp oog voor de kwaliteit van onze IT-dienstverlening. Jij bent de technische expert die bijdraagt aan het beoordelen van de haalbaarheid van nieuwe vraagstukken en vanuit jouw IT kennis de IT Manager adviseert.
In het team werken burgermedewerkers van Defensie samen met militaire medewerkers. Dit maakt het ITOC een leuke groep met verschillende achtergronden, waarbij je veel van elkaar kan leren en een goede sfeer belangrijk is.
Functie-eisen
Wat vragen we?
-HBO werk/denkniveau
-Microsoft 365 Certified - Fundamentals, -Messaging en -Endpoint Administrator;
-ITIL 4 certificaat;
-minimaal 3 jaar werkervaring als Senior Beheerder binnen de ICT dienstverlening en het werken met een incidenten-registratie-systeem;
-je bent in het bezit van een rijbewijs B
-Kennis van de defensie dienstverlening.
Verder kan jij:
-Verbanden leggen en beschikbare informatie ordenen om tot inzicht van het probleem te komen;
-letten op de details en vind je het belangrijk dat deze kloppen;
-goed communiceren;
-soepel je eigen aanpak of manier van werken aanpassen als de situatie daarom vraagt;
-verantwoordelijkheid nemen wanneer dat nodig is;
-situaties scheppen waarin andere kunnen groeien en ontwikkelen.
Arbeidsvoorwaarden
Salarisniveau Burgerschaal IBBAD 09 - Burgerschaal IBBAD 09 Salarisomschrijving Het genoemde salaris is gebaseerd op een volledige werkweek van 38 uur. Je inschaling wordt gebaseerd op je werkervaring en opleidingsachtergrond. Maandsalaris €3,838.00 - €5,519.00 Dienstverband Tijdelijke aanstelling met zicht op vaste aanstelling Contractduur Tijdelijke aanstelling met zicht op vast dienstverband. Maximaal aantal uren per week 38
Overige arbeidsvoorwaarden
Defensie hecht sterk aan persoonlijke groei en kent goede studiefaciliteiten, hierdoor sta je nooit stil. Je krijgt alle ruimte om jezelf te ontwikkelen en door te groeien.
Bij Defensie bouw je in plaats van vakantietoeslag of een eindejaarsuitkering elke maand een Individueel Keuzebudget op. Dit is 16,33% op basis van het bruto jaarsalaris. Je kunt het gebruiken voor het kopen van extra verlofuren of voor fiscale doeleinden.
Naast een pensioenregeling bij het ABP ontvang je maandelijks een tegemoetkoming voor woon-werkverkeer of kun je onder gunstige voorwaarden kiezen voor een OV-abonnement met onbeperkt reizen door heel Nederland.
Wij vinden het ook belangrijk dat je het jouw werk goed met jouw privéleven kunt combineren. Diverse verlofregelingen, zoals 75% betaald ouderschapsverlof, en flexibele werktijden dragen bij aan een goede balans. Daarnaast heb je de mogelijkheid je werktijd (tijdelijk) enkele uren per week te verkorten en extra verlofuren en/of ADV-uren op te bouwen.
Bijzonderheden
-Deze vacature is zowel in- als extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid hebben interne militaire kandidaten voorrang.
-Een veiligheidsonderzoek niveau A maakt deel uit van de selectieprocedure.
-Een referentiecheck en assessment kunnen onderdeel uitmaken van de selectieprocedure.
-Om in aanmerking te komen voor deze functie moet je afkomstig zijn uit een land uit de Europese Economische Ruimte. Mocht dit niet het geval zijn dan beschik je over een gecombineerde vergunning voor verblijf en arbeid (GVVA).
-De startdatum staat niet vast.
Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Wij verzoeken vriendelijk om geen ongevraagde aanbiedingen, telefoontjes of e-mails te sturen. Dank u voor uw begrip.
Meer over de functiegroep
Organisatienaam
Ministerie van Defensie
Organisatieomschrijving
Defensie zet zich in voor de belangen, welvaart en vrijheid van Nederland. We zijn dagelijks actief in binnen- en buitenland. Onze wereldwijde inzet versterkt de internationale samenwerking en zorgt ervoor dat mensen zich in vrijheid kunnen ontplooien. Nu en in de toekomst.
Bij het ministerie van Defensie werken ongeveer 79 duizend mensen direct en indirect aan vrede en veiligheid. Het ministerie bestaat uit het Commando Materieel & IT (COMMIT), de Bestuursstaf (het departement), de Koninklijke Marine, de Koninklijke Landmacht, de Koninklijke Luchtmacht, de Koninklijke Marechaussee, het Defensie Ondersteuningscommando (DOSCO).
Defensie is een van de grootste werkgevers van Nederland en vertoont overeenkomsten met een groot bedrijf. De operationele commando's (zee-, land- en luchtstrijdkrachten), de Marechaussee, het DOSCO en de COMMIT lijken op werkmaatschappijen.
Organisatie-URL
Afdelingsnaam
Commando Materieel en IT
Afdelingsomschrijving
Waar ga je werken?
Het team Communications werkt binnen het IT Operations Center (ITOC) samen met vier andere teams; Hoog Gerubriceerde Informatie Systemen (HGIS), Satellietcommunicatie SATCOM, Missen en Oefeningen (M&O) en Connectivity (CONN). Dit gebeurt vanuit een grote zaal het IT Operations Center. Het is een beveiligde ruimte waar geen eigen devices (telefoons, smartwatches etc.) naar binnen mogen. Voor een korte vorm van ontspanning tijdens rustige momenten kan er darts gespeeld worden of blijf je in beweging op de aanwezige hometrainers.
Het ITOC valt onder het IT Connectivity Center (ITCC). Het ITCC bewaakt 24/7 de beschikbaarheid van de IT diensten, de integriteit en exclusiviteit hiervan en monitort en mitigeert de cyberveiligheid van de defensienetwerken en systemen. Het ITCC en daarmee ook het ITOC, speelt hiermee een cruciale rol in het garanderen van de bedrijfscontinuïteit van Defensie.
Doorgroeien
Binnen het ITOC is het mogelijk door te groeien naar een leidinggevende functie, bijvoorbeeld IT Manager. Is het je ambitie binnen het ICT vakgebied Defensie door te groeien, dan is het ook mogelijk het loopbaanpad naar technisch verantwoordelijke en Service Level Manager te volgen.
Visie
Het Commando Materieel & IT (COMMIT) ondersteunt de transitie naar een informatie gestuurde en technologisch hoogwaardige krijgsmacht met het beste materieel en de beste IT. Ons COMMITment is groot om de cruciale rol te versterken als strategisch partner van de Commandant der Strijdkrachten, van de operationele onderdelen en van internationale partners. COMMIT vergroot de impact van de ondersteuning door een integrale en innovatieve aanpak van materieel- en IT-projecten, (wapen)systeemmanagement en ketenlogistiek.
Wij investeren in de kwaliteit van onze mensen en de flexibiliteit en diversiteit van het personeelsbestand. De belangrijkste capaciteiten van COMMIT zijn de kennis en ervaring van ons personeel. Om de krijgsmacht sneller te voorzien van materieel en IT zetten wij naast technologische innovatie in op proces- en sociale innovatie op het gebied van projectvoering, inkoop en afstoting van defensiematerieel en personele en logistieke ondersteuning.
Het uitvoeren van innovatieve projecten vraagt om meer samenwerking met het bedrijfsleven, kennisinstituten en andere overheidsorganisaties en maatschappelijke instanties. Onder de vlag van C-COMMIT als National Armaments Director (NAD) ontwikkelen en versterken wij ook de internationale samenwerking op het gebied van materieel en IT (NAVO, EU, multinationaal en bilateraal).
Missie
COMMIT levert de krijgsmacht het beste materieel en de beste IT.
Extra
COMMIT is van iedereen en voor iedereen, we zijn ervan overtuigd dat we met een diverse en inclusieve organisatie onze taak, verbinding maken tussen willen en kunnen, het beste kunnen uitvoeren wanneer ons personeel een afspiegeling is van de maatschappij. Wij nodigen je daarom graag uit om te solliciteren op deze functie!
Afdeling-URL
Contactpersonen
. click apply for full job details
- ...DCSC hebben wij een mooie kans voor jou! Als Senior technisch beheerder ben jij thuis in zowel de techniek als de beheerprocessen van... ...later of niet gepland worden aangezien de interne selectieronde eerst gehouden gaat worden. -Deze vacature is zowel in- als extern...
- ...Functiegroep Burger Functieomschrijving Ben jij een ervaren ICT beheerder die graag werkt aan complexe systemen waar betrouwbaarheid en... ...-kant denken we aan RHCE-niveau: strace en journalctl -xe als eerste reflex, SELinux-issues oplossen in plaats van op disabled of...
- ...locatie Camp New Amsterdam te Huis ter Heide (U). Als Senior beheerder ICT op het ITOC ben je verantwoordelijk voor de afhandeling van... ...waar Defensie gaat gaan de systemen mee, waarvoor wij het eerste aanspreekpunt zijn. Het afgelopen jaar hebben we ook 2000 taken...
- ...Description The Communications Specialist will support by managing all internal and external communications of the organization and representing AHNi to external audiences. H/She should possess exceptional public speaking and writing skills. H/She is expected...
- ...Position Summary We are looking for a creative and organized Communications Associate / Officer to join our team. You will work closely with the Communications Manager to execute day-to-day internal and external communication strategies, manage media relations,...
- Requirements ~ Candidate must possess Ph.D. in relevant discipline ~5 Scholarly Journal Publications ~ At least 3 years Teaching experience in a recognized Institution. Application Closing Date 30th September, 2026. How to Apply Interested and qualified...
- Requirements Candidate must possess a Ph.D. in relevant discipline Evidence of at least 10 Scholarly Journal Publications At least 8 years Teaching, Research and relevant experience in a University. Application Closing Date 30th September, 2026. How...
- ...Role Overview We're looking for a Head of Communications, Client Relations & Partnerships to help shape how Intersect is seen, heard, and experienced. You'll sit within the Business Team and have a broad mandate spanning: Communications + Brand + PR + Digital...
- Requirements Candidate must possess a Bachelor's Degree with First Class or Second Class Upper in relevant discipline plus NYSC or Letter of Exemption. Note: Required to enroll for Master's Degree upon appointment (Not exceeding three (3) within which to obtain Masters...
18000 - 20000 $
Remote Sales Coordinator & Customer Communications Associate Full-Time Remote Opportunity | Global Applicants Welcome | $18,000-$20,000 Annual Base Salary Based on Experience + Uncapped Commission Build Your Remote Career in Sales and Customer Communication We’re...- ...Looking For: Female, based in Abuja. Early-career and interested in food, content, marketing, business or technology. Confident communicating with business owners. Creative and comfortable behind or in front of the camera. Able to shoot quality smartphone photos and...
- ...belangrijk. Jij brengt focus aan en maakt onderbouwde keuzes over wat eerst moet; De voortgang en kwaliteit van de uitvoering... ...communicatieve vaardigheden: je kunt techniek vertalen naar architecten, beheerders, ontwikkelaars en niet-technische stakeholders; Een...
- ...Europese aanbestedingen tot snelle ondersteuning tijdens missies en oefeningen. Ook worden contracten met leveranciers gemanaged en beheerd. Het IC-CLAS is is gevestigd op de Kromhoutkazerne in Utrecht. De sectie Missie & Oefening bestaat uit militairen, de overige...
- ...na 25-09-2026; het zou kunnen dat gesprekken met externe kandidaten later of niet gepland worden aangezien de interne selectieronde eerst gehouden gaat worden. -Deze vacature is zowel in- als extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten de voorkeur...
- ...inlichtingenproducten te komen. Het komen tot een goed product vereist dus altijd teamwork. Voordat je aan de slag gaat, volg je eerst een aantal opleidingen: •Tenminste 2 maritieme inlichtingenopleidingen van in totaal 8 weken in Den Helder; •Een op maat gemaakt...
- ...het doelgroepenregister, dan nodigen we ook jou uit om te reageren! Selectieproces: Conform de interne procedures worden als eerste medewerkers met een dienstverband bij het ministerie van Defensie in beschouwing genomen. Wanneer blijkt dat er geen geschikte interne...
- ...Hoofd ITOC, Hoofd ITOC Operations die wordt bijgestaan door Sr Productspecialisten en de IT-Managers. Per discipline werken de 1e Beheerders ICT en de Beheerders samen aan de dienstverlening van het ITOC Jij gaat werken voor ITOC sectie SATCOM in een volcontinudienst...
- ...Europese aanbestedingen tot snelle ondersteuning tijdens missies en oefeningen. Ook worden contracten met leveranciers gemanaged en beheerd. Het IC-CLAS is is gevestigd op de Kromhoutkazerne in Utrecht. De sectie Missie & Oefening bestaat uit militairen, de overige...
- ...beheeractiviteiten en technische ontwikkelingen goed op elkaar aansluiten. Je bewaakt de samenhang binnen de omgeving, stemt werkzaamheden af met beheerders en specialisten en ziet erop toe dat werkzaamheden volgens de geldende procedures en securityrichtlijnen worden uitgevoerd. We...
- ...het doelgroepenregister, dan nodigen we ook jou uit om te reageren! Selectieproces: Conform de interne procedures worden als eerste medewerkers met een dienstverband bij het ministerie van Defensie in beschouwing genomen. Wanneer blijkt dat er geen geschikte interne...
- ...vernietigd. De vacature wordt zowel intern als extern Defensie gepubliceerd. Eventuele interne kandidaten worden in de selectieprocedure eerst behandeld alvorens de selectie wordt uitgebreid met externe kandidaten. Het ministerie van Defensie zet zich in om medewerkers in...
- ...vernietigd. De vacature wordt zowel intern als extern Defensie gepubliceerd. Eventuele interne kandidaten worden in de selectieprocedure eerst behandeld alvorens de selectie wordt uitgebreid met externe kandidaten. Het ministerie van Defensie zet zich in om medewerkers in...
- ...behandeling nemen. Het zou kunnen dat gesprekken met externe kandidaten later of niet gepland worden aangezien de interne selectieronde eerst gehouden gaat worden. Het kan na de sluitingsdatum daarom dat u wat langer moet wachten op een bericht van ons; Deze vacature is...
- ...vergoed krijgen om je thuiswerkplek in te richten. Bijzonderheden De selectiegesprekken zullen fysiek plaatsvinden, waarvan de eerste ronde op woensdag 7 oktober. Indien je wordt uitgenodigd voor de volgende ronde, zal de tweede ronde selectiegesprekken plaatsvinden...
- ...geval er door een interne kandidaat een bezwaar- en/of beroepsprocedure wordt gestart. Conform de interne procedures worden als eerste medewerkers met een dienstverband bij het ministerie van Defensie in beschouwing genomen. Wanneer blijkt dat er geen geschikte interne...
- ...behandeling nemen. Het zou kunnen dat gesprekken met externe kandidaten later of niet gepland worden aangezien de interne selectieronde eerst gehouden gaat worden. Het kan na de sluitingsdatum daarom dat u wat langer moet wachten op een bericht van ons; Deze vacature is...
- ...behandeling nemen. Het zou kunnen dat gesprekken met externe kandidaten later of niet gepland worden aangezien de interne selectieronde eerst gehouden gaat worden. Het kan na de sluitingsdatum daarom dat u wat langer moet wachten op een bericht van ons; Deze vacature is...
- ...geval er door een interne kandidaat een bezwaar- en/of beroepsprocedure wordt gestart. Conform de interne procedures worden als eerste medewerkers met een dienstverband bij het ministerie van Defensie in beschouwing genomen. Wanneer blijkt dat er geen geschikte interne...
- ...vernietigd. De vacature wordt zowel intern als extern Defensie gepubliceerd. Eventuele interne kandidaten worden in de selectieprocedure eerst behandeld alvorens de selectie wordt uitgebreid met externe kandidaten. Het ministerie van Defensie zet zich in om medewerkers in...
- ...vernietigd. De vacature wordt zowel intern als extern Defensie gepubliceerd. Eventuele interne kandidaten worden in de selectieprocedure eerst behandeld alvorens de selectie wordt uitgebreid met externe kandidaten. Het ministerie van Defensie zet zich in om medewerkers in...
Do you want to receive more vacancies?
Subscribe and receive similar vacancies to Eerste Beheerder Communications. Be the first to apply!

